Aanpassen speelplekken Borkel en Schaft

Een aantal speeltoestellen op de speelplek aan de Oude School is aan vervanging toe. Ook zullen we ondergrondse afvalcontainers gaan plaatsen nabij deze speelplek. Daarom zal de speelplek iets aangepast moeten worden. Vanuit de gemeente hebben we een ontwerpvoorstel gepresenteerd aan het Dorpsinitiatief en de kinderen van de basisschool in Borkel en Schaft. Uit dit gesprek kwamen verschillende wensen naar voren, waarna het ontwerp nog wat werd aangepast.

Samen met het Dorpsinitiatief hebben we gekeken of we óók de wensen kunnen realiseren, die niet op deze locatie passen, of er niet thuishoren. We hebben gebruik gemaakt van het zogenaamde ‘kleine wensenpotje’, dat door de gemeenteraad beschikbaar is gesteld. Met dit geld is het mogelijk om een kabelbaan te plaatsen op het trapveldje aan de Sportparkdreef en kunstgras te leggen onder speeltoestellen aan de Beugelstraat. 

Hieronder zie je de ontwerpen voor de Oude School en de kabelbaan aan de Sportparkdreef. Door erop te klikken kun je ze vergroten. Je kunt de ontwerpen ook downloaden onderaan deze pagina.

Afbeelding van het plan
Conceptontwerp speelplek Oude school
foto van het ontwerp van de kabelbaan en het trapveld
Inpassing kabelbaan op trapveldje Sportparkdreef

Je mening telt! Reageer vóór 6 januari 2025

We horen graag wat je van de ontwerpen vindt. Stuur vóór 6 januari 2025 je ideeën, opmerkingen, of wensen, naar: speelplekken@valkenswaard.nl

Planning

Na 6 januari beoordelen we of we de ingebrachte ideeën, opmerkingen en wensen kunnen verwerken. Rekening houdend met alle inbreng, stellen we het definitieve ontwerp op. Daarna gunnen we de werkzaamheden aan een aannemer. We zullen het definitieve ontwerp delen met de bewoners die hebben gereageerd en het ook op deze website plaatsen.

De verwachting is dat de aannemer de  werkzaamheden in de loop van februari/maart 2025 zal uitvoeren. Daarbij is hij wel afhankelijk van het weer.