Contact

Gemeentehuis

Bezoekadres

de Hofnar 15
5554 DA Valkenswaard

Postadres

Postbus 10.100
5550 GA  Valkenswaard

Telefoon: (040) 2083444
Fax:  (040) 2045890
E-mail: gemeente@valkenswaard.nl
Website: www.valkenswaard.nl

 

Paul van Schuylenburg

Teammanger sociaal en economisch beleid

Adres: de Hofnar 15, Valkenswaard
E-mail: paul.van.schuylenburg@valkenswaard.nl

 

Clemmy Geldof

Coördinator combinatiefuncties Sport en beleidsondersteuning

Coördineren van werkzaamheden combinatiefuncties.

Adres: John F. Kennedylaan 3a, Valkenswaard
Telefoon: (040) 2083644
E-mail: clemmy.geldof@valkenswaard.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

 

Mandy Smeets

Sportconsulent Sportverenigingen

Adviseren en ondersteunen van sportverenigingen.

Adres: John F. Kennedylaan 3a, Valkenswaard
Telefoon: (040) 2083633
E-mail: mandy.smeets@valkenswaard.nl 
Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag (werkdagen en -tijden zijn wisselend)

 

Piet Michielse

Sportconsulent Primair Onderwijs

Verbeteren van de kwaliteit van het bewegingsonderwijs (i.s.m. de basisscholen en overige partijen), opzetten van een naschools sportaanbod en begeleiden van stagiaires van Fontys Sporthogeschool Eindhoven.

Adres: John F. Kennedylaan 3a, Valkenswaard
Telefoon: (040) 2083619
E-mail: piet.michielse@valkenswaard.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

 

Diana Rooijackers

Sportconsulent Primair Onderwijs

Begeleiden van stagiaires van Fontys Sporthogeschool Eindhoven en het verbeteren van de kwaliteit van het bewegingsonderwijs op diverse basisscholen.

Adres: John F. Kennedylaan 3a, Valkenswaard
E-mail:  diana.rooijackers@valkenswaard.nl 
Werkdagen: dinsdag & donderdag


 

Fred Thomassen

Sport- en cultuurconsulent Voortgezet Onderwijs

Organiseren en coördineren van sport- en cultuurklassen voor de Academie Sport en Cultuur op SG Were Di.

Adres: Merendreef 1, Valkenswaard
E-mail: fred.thomassen@valkenswaard.nl
Werkdag: woensdag

 

Astrid van Deursen

Sportconsulent Senioren & Aangepast Sporten

Senioren

De sportconsulent voor senioren helpt de senioren in de gemeente Valkenswaard bij het vinden van een passende vorm van beweging of sport. Er zijn verschillende MBvO (Meer Bewegen voor Ouderen) groepen in de gemeente Valkenswaard, maar ook verenigingen en sportgroepen voor ouderen.

Aangepast sporten

Sport en beweging is belangrijk, ook voor mensen met een beperking. Iedereen die op zoek is naar een geschikte sport- of beweegactiviteit, maar niet precies weet wat hij of zij wil of kan op het gebied van sport, kan bij de sportconsulent aangepast sporten terecht. Daarnaast biedt de sportconsulent ondersteuning aan verenigingen die aangepast sportaanbod willen opzetten of uitbreiden.

Adres: John F. Kennedylaan 3a, Valkenswaard
Telefoon: 040 208 3642
E-mail: astrid.van.deursen@valkenswaard.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag 

 

Manuel van de Wal

Sportconsulent Aangepast Sporten

De sportconsulent voor aangepast sporten biedt talloze sportlessen aan.  

Adres: John F. Kennedylaan 3a, Valkenswaard
Telefoon: 040 208 3677
E-mail: manuel.van.de.wal@valkenswaard.nl 
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag


 

Hanne Schmeits

Programmamanager Fontys Sporthogeschool

Begeleiden van eerste- en tweedejaars stagiaires Fontys Sporthogeschool met de afstudeerrichting Sportkunde bij stichting Valkenhof.

E-mail: hanne.schmeits@valkenswaard.nl
Werkdagen: dinsdag & donderdag

 

Kenny Janssen

Opleidingsdocent vanuit Fontys Sporthogeschool

Betrokken vanuit Fontys Sporthogeschool binnen partnership Sportief Valkenswaard. Stimuleert de verbinding tussen onderwijs, onderzoek en werkveld. 

E-mail: kenny.janssen@valkenswaard.nl
Werkdag: dinsdag