Wanneer mag ik een titel voeren?

Antwoord:

Als u een erkende opleiding succesvol hebt afgerond.

Onrechtmatig een titel voeren

Op basis van artikel 435 van het Wetboek van Strafrecht is het verboden om een titel te voeren die u niet heeft. U kunt hiervoor een geldboete krijgen. Wanneer u iemand anders verdenkt van het onrechtmatig voeren van een titel, kunt dit melden bij de officier van justitie. U moet wel bewijsmateriaal hiervoor hebben.

In het buitenland behaalde titel

Onder bepaalde voorwaarden is het mogelijk om een buitenlandse titel ook in Nederland te voeren. Meer informatie hierover krijgt u bij de Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO).

Bronnen
Eigenaar: kluwer

Laatst gewijzigd

05-04-2013

Stuur door aan een vriend