Is het bezit van alle vuurwapens in Nederland verboden?

Antwoord:

Ja, in Nederland is het bezit van alle vuurwapens in principe verboden. U mag alleen vuurwapens bezitten:

  • als het gaat om bepaalde antieke vuurwapens die vallen onder de vrijstelling van artikel 18 van de Regeling wapens en munitie.
  • als u hoort tot een bepaalde groep, zoals sportschutters, verzamelaars of jagers. In dat geval kunt u een vergunning krijgen.
Bronnen
Eigenaar: kluwer

Laatst gewijzigd

18-10-2012

Stuur door aan een vriend